تبلیغات
سرگرمی و مطالب خواندنی .عکس های جالب و طنز - یارانه ها
 یارانه ها ...
نظر شما در مورد قانون هدفمند کردن یارانه ها چیست ؟

در قسمت نظرات نظر دهید .

در ادامه مطلب خبرهایی درباره این قانون را بخوانید .

 

سرپرست سازمان بهزیستی:

اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها فرصتی برای محرومیت زدایی است

سرپرست سازمان بهزیستی :اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها عین عدالت بوده و فرصتی برای محرومیت زدایی و توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی است؛بیشترین تلاش دولت در جهت محرومیت زدایی اقشار آسیب پذیر جامعه است

سرپرست سازمان بهزیستی کشور گفت:اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها عین عدالت بوده و فرصتی برای محرومیت زدایی و توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا،احمد اسفندیاری، سرپرست سازمان بهزیستی، در دومین اجلاس سراسری مدیران بهزیستی کشور در مشهد، افزود: بیشترین تلاش دولت در جهت محرومیت زدایی اقشار آسیب پذیر جامعه است.
سرپرست سازمان بهزیستی از ‌سفرهای استانی ریاست جمهوری و هیئت دولت به عنوان اقدامی پژوهشی یاد کرد و ادامه داد: این سفرها در جهت اجرای صحیح عدالت و نظارت بر حسن اجرای برنامه ها صورت می گیرد.
اسفندیاری یادآورشد: ریاست جمهوری و هیئت دولت بر اساس پژوهش ها و تحقیقات، به دورترین نقاط کشور سفر کرده و از نزدیک با مشکلات و مسایل افراد جامعه به خصوص افراد آسیب پذیر آشنا شده اند و برای اجرای عدالت گام های موثری برداشته اند.
وی گفت: بیش از 30 درصد جامعه هدف سازمان بهزیستی از نظر توانمندسازی با مشکل روبه رو هستند که با توجه به پژوهش‌های عظیم و سفرهای استانی و نیز اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها بیش از 70 درصد آنان توانمند می‌شوند.
سرپرست سازمان بهزیستی تصریح کرد: پیشرفت و توسعه در جامعه محقق نمی‌شود مگر با اجرای عدالت و امیدواریم مدیران سازمان های بهزیستی بتوانند گام های موثری برای جامعه تحت پوشش بهزیستی که بهترین بندگان خدا هستند، بردارند


نوشته شده توسط مانی در یکشنبه 1389/10/5 و ساعت 07:12 بعد از ظهر
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ بوی ماه مهر
+ هدیه
+ .
+ تبریك
+ تبریک سال 90
+ عجایب اهرام ثلاثه مصر
+ شعر های جاده نشین
+ اسفند آخرین ماه سال
+ تبریک
+ کابوس

صفحات :