تبلیغات
سرگرمی و مطالب خواندنی .عکس های جالب و طنز - راز اسم شما
 راز اسم شما ...

با سلام و عرض ادب  و احترام خدمت  تمامی  بازدید کنندگان عزیز این وبلاگ.

در گذشته ، مردم اعتقاد داشتند هر انسان ، عددی مخصوص به اسم خود را تا پایان عمر با خود حمل می كند . این عقیده خرافی مربوط به یونانیان قدیم است ! آنها معتقد بودند از حروف الفبا برای عدد نویسی نیز می توان استفاده كرد . برای مثال : حرف لاتین A برای نمایش عدد 1 و B برای نمایش عدد 2 و الی آخر
اسم یك نفر را به زبان لاتین بنویسید و سپس برای هر حرف یك عدد در نظر بگیرید. از جدولی که در ادامه مطلب خواهید دید می توانید استفاده كنید  و راز اسم خودتان و عدد مربوط به خودتان را استخراج کنید .

پس با هم به ادامه مطلب برویم ......

اسم یك نفر را به زبان لاتین بنویسید و سپس برای هر حرف یك عدد در نظر بگیرید. از جدول زیر می توانید استفاده كنید .
G = 7
F = 6
E = 5
D = 4
C = 3
B = 2
A = 1
N = 14
M = 13
L = 12
K = 11
J = 10
I = 9
H = 8
U = 21
T = 20
S = 19
R = 18
Q = 17
P = 16
O = 15
Z = 26
Y = 25
X = 24
W = 23
V = 22
پس از عدد نویسی ، اعداد را با یكدیگر جمع كنید . حاصل جمع، یك عدد استثنایی است كه كلید آینده آن فرد خواهد بود . هر چه عدد بزرگتر باشد ، آن فرد خوشبخت تر است . یونانیان قدیم كه به این امر معتقد بودند علت پیروزی آشیل (Achilles ) قهرمان یونانی را بر قهرمان تروا ، ترواژن (Trojan ) بالا بودن مقدار عددی نام آشیل می دانستند و اعتقادشان بر این بود كه مقدر شده است ، آشیل بر ترواژن پیروز شود .
شاید داشتن یك اسم خوب ، خوشبختی را به شما هدیه كند ، اما همیشه صحت این مطلب تایید نمی شود ؛ چرا كه ممكن است دوست شما در حین محاسبه عددی نامتان ، دیكته خوبی نداشته باشد و در نتیجه در تعیین مقدار عددی نام شما اشتباه كند ویا به علت حسادت ، با تغییراتی در اسم خودش ، خود را خوشبخت تر از شما بداند .
مردم گذشته گاهی اوقات برای نام خوانی و عدد خوانی به نزد پیشگوها می رفتند پیشگوها با عدد نویسی و نام خوانی ، آینده را پیش بینی می كردند . نام خوانها از چند روش برای پیشگویی آینده مردم استفاده می كردند . در ابتدا، اعداد مربوط به حروف نام او را می نوشتند و سپس همه آنها را با یكدیگر جمع می كردند . اگر حاصل جمع عدد یك رقمی بود ، آن عدد ، كلید آینده آن فرد به حساب می آمد . اگر حاصل جمع دو رقمی یا سه رقمی بود ، رقمهای عدد جدید باز با یكدیگر جمع می شد واگر عدد جدید از 10 كوچكتر بود ، عدد به دست آمده ، كلید آینده به حساب می آمد . اگر حاصل جمع بیشتر از 9 بود، رقمها برای بار دیگر با هم جمع می شدند تا عدد یك رقمی كوچكتر از 10 به دست آید . در زیر كلید آینده نگری هر عدد آمده است :
عدد 1 : هوش ، ذكاوت و توانایی استدلال منطقی
عدد 2 : طبیعت آرام ، حساس و بذله گو
عدد 3 : فردی مبتكر و خلاق
عدد 4 : عادل
عدد 5 : ازدواج
عدد 6 : انسان كامل
عدد 7 : خوش شانس
عدد 8 : دوستان خوبی داشتن
عدد 9 : ثروت و فراوانی
شما هم می توانید امتحان کنید!
برای نمونه نام خودتان را به زبان انگلیسی با دیكته صحیح بنویسید و سپس اعداد را با یكدیگر جمع كنید . جمع كردن اعداد را تا زمانی كه عدد شما یك عدد یك رقمی مساوی 9 یا كوچكتر از 9 شود ادامه دهید.

نوشته شده توسط مانی در پنجشنبه 1389/04/24 و ساعت 03:31 بعد از ظهر
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ بوی ماه مهر
+ هدیه
+ .
+ تبریك
+ تبریک سال 90
+ عجایب اهرام ثلاثه مصر
+ شعر های جاده نشین
+ اسفند آخرین ماه سال
+ تبریک
+ کابوس

صفحات :