تبلیغات
سرگرمی و مطالب خواندنی .عکس های جالب و طنز - وای از این همه فرهنگ
 وای از این همه فرهنگ ...
سلام
از قدیم الایام میگویند که ایرانی ها مهد فرهنگ هستند . البته این مساله بر هیچ کس پوشیده نیست .
اما خواهش میکنم به این مطلب توجه داشته باشید .
همه شما احتمالا بزرگترین رویداد ورزشی دنیا را که همین دو یا سه هفته قبل به اتمام رسید را ملاحظه فرمودین . بله درست حدس زدین . جام جهانی 2010 افریقا .
دیدین که تماشا چیان با چه نظم و شکوه وصف نشدنی تیم های خودشان را تشویق نموده و بازی ها را تماشا کردند .
اگر هم داور اشتباهی میکرد یا اشتباهی از یک بازیکن سر میزد هرگز احساساتی نمیشدن و به داخل ورزشگاه بطری یا اشیاء دیگر را پرتاب نمیکردند .حتی گلی را که کاملا داخل دروازه ها رفت اما داور آن را ندید و قبول نکرد. همه به تصمیم داور مسابقه احترام گذاشتند .....
خوب ما باید از این فرهنگ و این گونه مسایل درس بگیریم و در کشور خودمان نیز اجرا کنیم تا برای کشور های دیگر نیز سرمشق باشیم و مورد ستایش و توجه دیگران قرار بگیریم .
در اولین روز از بازیهای لیگ برتر فوتبال در کشور عزیزمان و در مسابقه ای که در تبریز انجام شد و  بازی بین تراکتور و پرسپولیس بود . هرکاری که فکرش را بکنید انجام دادند و آبروی تماشاگران در ورزشگاه ریخت .صندلی آتش زدند . به عکاسان بطری پرتاب کردند . به داور بطری پرتاب کردن و......
حال خودتان قضاوت کنید . کدام یک از این مسابقات مهم تر و سرنوشت ساز تر بودند ؟ جام جهانی ؟ یا بازی تراکتور و پیروزی ؟
متن کامل خبر را در ادامه مطلب از سایت football3.ir ببینید .
خواهش میکنم  که در این باره نظر بدهید .
باتشکر مدیر وبلاگ : مانی

حاشیه دیدار پرسپولیس و تراكتورسازی تبریز

تماشاگران تراکتورسازی تبریز هنگام ترک ورزشگاه صندلی‌ها را شکستند و تعدادی از آنها را آتش زدند.


اعتراض تماشاگران تراکتورسازی تبریز پیش از آغاز بازی شروع شد. هنوز سوت شروع مسابقه به صدا درنیامده بود که هواداران تبریزی با پرتاب کردن بطری آب به داخل زمین باعث ایجاد دردسر برای عکاسان کنار زمین و پشت دروازه شدند.

این عده در ادامه حرکات زشت و ناپسند خود در اواسط نیمه دوم و در اعتراض به داور مسابقه به سمت زمین بطری آب پرتاب کردند و صندلی‌ها را شکستند. آنها معتقد بودند باید یک پنالتی به سود تراکتورسازی گرفته می‌شد.

اعتراض نامتعارف تماشاگران تبریزی تا پایان مسابقه ادامه داشت. آنها حتی اقدام به آتش زدن صندلی‌ها کردند به طوری که ماموران آتش‌نشانی برای خاموش کردن آتش وارد میدان شدند. مشخص نبود که چرا تماشاگران تبریزی این گونه عمل کردند. به هر حال در اولین بازی لیگ نمره منفی در کارنامه آنها ثبت شد و باید منتظر ماند و دید مسئولان فدراسیون فوتبال چه تصمیمی خواهند گرفت.

بلندگوی ورزشگاه‌ بارها از تماشاگران تبریزی خواست که آرامش خود را حفظ کنند اما آنها به این مسئله توجهی نداشتند. طرفداران تراکتورسازی همچنین شعارهای ناشایستی علیه پرسپولیس سر دادند. البته هواداران پرسپولیس نیز پس از گل برتری از الفاظ ناشایستی استفاده کردند و علیه تبریزی‌ها شعار دادند.


نوشته شده توسط مانی در چهارشنبه 1389/05/6 و ساعت 04:15 بعد از ظهر
ویرایش شده در پنجشنبه 1389/05/7 ساعت 07:23 بعد از ظهر
 نوشته های پیشین
+ بوی ماه مهر
+ هدیه
+ .
+ تبریك
+ تبریک سال 90
+ عجایب اهرام ثلاثه مصر
+ شعر های جاده نشین
+ اسفند آخرین ماه سال
+ تبریک
+ کابوس

صفحات :